Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą (12) 245-7789

Skontaktuj się z nami

kontakt@strefafinansowania.pl

Szkolenia rachunkowość i księgowość

biuro księgowe szczecin

Biuro usług księgowych

Tarbonus KrakówMedia odkąd tylko się pojawiły zaczęły odgrywać bardzo duża rolę, zrzeszając tym samym wokół siebie ludzi. Nic, więc dziwnego, że spółki akcyjne w tym sektorze mają tak duże znaczenie na giełdzie. Wbrew pozorom spółki te nie muszą długo znajdować się na giełdzie, aby móc pochwalić się doskonałymi wynikami. Dobry przykład stanowić mogą: Kino Polska S.A. oraz Agora S.A., które na chwilę obecną znane są większości ludzi w naszym kraju. Od kwietnia 2011 roku swoją obecnością na giełdzie pochwalić się może KINO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA(KPL). KPL posiada 201,81 mln zł wartości rynkowej.

Zajmuje się ona działalnością w telewizji, skupiając w swoim programie dobytek polskiej kinematografii. Oferta jest więc wymierzona do każdego Polaka, podkreślając narodowy akcent. W telewizji emitowane są wszystkie klasyki kina, seriale, jak również programy, w których gośćmi są przedstawiciele polskiej sceny artystycznej. Stacja powstała w 2003 roku i może obchodzić w roku bieżącym swoje 10-te urodziny. AGORA Spółka Akcyjna (AGO) na giełdzie funkcjonuje już od kwietnia 1999 roku, a jej wartość rynkowa szacowana jest na 408.52 mln zł. Prężnie działająca siedziba spółki znajduje się w stolicy naszego kraju, w Warszawie.

Agora skupia w swojej działalności wszystkie działy mediów, od telewizji, przez gazety, kończąc na działalności internetowej. Celem spółki jest podejmowanie inwestycji, które śledzą zmieniające się potrzeby w świecie mediów. Dzięki temu oferta jest zawsze świeża i aktualna dla obywateli naszego kraju. Do największych przedsięwzięć zaliczyć można Gazetę Wyborczą, która jest najlepsza wizytówką spółki. Ponadto spółka pochwalić może się działalnością na tle wydawniczym, w postaci kilkunastu kolorowych czasopism o tematyce bardzo różnorodnej. Tego typu inwestycje pozwalają na poszerzenie działalności spółki i odciśnięcie silniejszego piętna na giełdzie.

© Copyright strefafinansowania.pl