Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą (12) 245-7789

Skontaktuj się z nami

kontakt@strefafinansowania.pl

Szkolenia rachunkowość i księgowość

biuro księgowe szczecin

Biuro usług księgowych

Tarbonus KrakówNa giełdzie swoje akcje posiadają najrozmaitsze firmy pochodzące z różnych sektorów gospodarki. Znaleźć wśród nich możemy przedsiębiorstwa związane z budownictwem, telekomunikacją, mediami, informatyką, recyklingiem, ochroną zdrowia, a nawet wypoczynkiem. W tym artykule zamierzam opisać spółki akcyjne firm z sektora handlu, który bez wątpienia zajmuje dość istotną rolę w całokształcie gospodarki wolnorynkowej. Spółki powiązane z handlem to: spółki akcyjne 01CYBERATON, DOM AUKCYJNY ABBEY HOUSE oraz B2BPARTNER. Każda z nich ma duże znaczenie w kształtowaniu się sytuacji rynkowej na giełdzie.

Pierwsza z nich, mianowicie 01CYBERATON należy do przedsiębiorstwa zajmującego się energią odnawialną w zakresie globalnym, a także przeznacza swoje innowacyjne rozwiązania dla prywatnych odbiorców indywidualnych. Kolejnym podmiotem jest DOM AUKCYJNY ABBEY HOUSE, który jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się licytacją i obrotem na rynku dziełami sztuki, choć jak sami właściciele zaznaczają, dbają również o to, aby polski rynek dóbr sztuki współczesnej i nie tylko stale się rozwijał.

Trzecią spółką akcyjną opisywaną w tym artykule jest B2BPARTNER, której właściciele zajmują się głównie realizowaniem oraz tworzeniem różnych akcji handlowych polegających na wspieraniu partnerskich stosunków między małymi, a także dużymi przedsiębiorstwami. Każda z zaprezentowanych spółek akcyjnych ma wpływ na rozwijanie się i budowanie mocnych podstaw handlu obecnego w gospodarce wolnorynkowej. Spółki akcyjne 01CYBERATON, DOM AUKCYJNY ABBEY HOUSE oraz B2BPARTNER są jednymi z wielu istotnych spółek pochodzących z sektora handlu znajdujących się na giełdzie. Mimo, iż każda z nich zajmuje się czymś innym, wspólnie tworzą podstawy odpowiednio rozwijającej się gospodarki wolnorynkowej.

© Copyright strefafinansowania.pl