Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą (12) 245-7789

Skontaktuj się z nami

kontakt@strefafinansowania.pl

Szkolenia rachunkowość i księgowość

biuro księgowe szczecin

Biuro usług księgowych

Tarbonus KrakówKto z nas nie chciałby zarobić naprawdę dużych pieniędzy w szybkim tempie i przy niskich nakładach pracy? To oczywiście pytanie retoryczne. Możliwość taką, oprócz gier losowych i innych loterii, daje gra na giełdzie. Niesie ona ze sobą ryzyko, jednak w zależności od rodzaju inwestycji, może być ono naprawdę niewielkie. Jest to gra niosąca ze sobą wiele emocji i atrakcji, bo gra toczy się zazwyczaj o duże pieniądze. Nie od razu jednak musimy iść na głęboką wodę. Podejmując bez żadnego przygotowania takie ryzyko okazujemy po prostu zwykłą głupotę.

Dlatego doskonałym miejscem jest strona internetowa www.gragieldowa.pl na której znajdziemy wszystko czego początkowy gracz potrzebuję, a nawet więcej! Wchodząc na stronę możemy skorzystać z symulatora giełdy, dzięki któremu możemy poczuć się jak prawdziwi gracze. Poszerzając praktycznie swoją wiedzę teoretyczną, jednocześnie możemy odczuwać niesamowitą atmosferę rynkową. Do dyspozycji mamy zarządzanie wirtualnym portfelem w wysokości do 100 000 PLN a wszystkie działania, zlecenia i transakcję oparte SA o te odbywające się na prawdziwej giełdzie. To wierne odzwierciedlenie realnego życia, daje nam poczucie bycia prawdziwym inwestorem, bez żadnego strachu i ryzyka o nasze finanse. Gra oparta jest o prawdziwe informację z kraju i ze świata. Ponadto istnieje możliwość analizy wszelkich podejmowanych działań, wyciągania wniosków a więc korzyści.

Możemy także podzielić się swoimi opiniami i doświadczeniami z innymi graczami, oraz zasięgnąć ich porad, co da nam jeszcze szerszy ogląd na każdą giełdową sytuację. Jest to doskonałe miejsce dla każdego kto planuje rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem na giełdzie. Bardzo dobry trening przygotowujący do prawdziwej potyczki w realnym świecie, gdzie gra toczy się o na prawdę duże pieniądze.

© Copyright strefafinansowania.pl